obr-hlavicka

Vítejte na stránkách Prague hotel Locator, jednom z největších ubytovacích portálů pro Prahu a další města v České republice. Rozsáhlá, denně aktualizovaná databáze hotelů v Praze s možností online objednávek. Specialní nabídky a slevy na hotely, pensiony, hostely a byty v Praze. Kompletní turistický servis zahrnující okružní jízdy, výlety, transfery, průvodce atd.

Chyba
  • "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_kweather"

    "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_kweather"

    "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_kweather"

    "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_kweather"

Projekt zaštiťuje a zabezpečuje cestovní a hotelová společnost AVE a.s. , člen AČCKA a AHR ČR, působící na českém trhu již 20 let (více informací na www.ave.info). AVE a.s. provozuje hotelový řetězec, zahrnující historické centrum Prahy a jeho blízké okolí (viz www.avehotels.cz ).V rámci projektu „Poznáváme Prahu“ Vám nabízíme poznávací pobyt za zvýhodněné studentské ceny. Při tomto pobytu se seznámíte s hlavním městem Prahou a jejími předními kulturními památkami, jejichž znalost lze využít v předmětech občanská nauka a dějepis.Ve vybraných hotelech (viz zadní strana) jsme pro Vás připravili ubytování za zvýhodněnou cenu ve výši 7,- EUR/lůžko/noc. S dětmi se mohou ubytovat i jejich rodinní příslušníci za příplatek 5,- EUR .

 Pro učitele / dozor máme připraveno na každých 10 studentů ubytování zdarma.

V ceně pobytu je již obsažena bohatá snídaně v podobě švédského stolu s teplým bufetem.

V případě potřeby můžeme zajistit i oběd a večeři za zvýhodněnou cenu (cca 4,- EUR za 2chodové menu). Stravování může být podáváno v místech navazujících na poznávací trasu.

Rádi Vám též poradíme a pomůžeme s organizací pobytu - jsme schopni zajistit komplexní servis na klíč, včetně dopravy za zvýhodněné ceny – přizpůsobíme se i Vašim individuálním potřebám - pokud má Vaše škola určitou specializaci, jsme schopni ji zohlednit v programu.

Během pobytu v Praze Vám bude k dispozici asistentka na bezplatné zelené lince 800 046 835, se kterou se můžete kdykoliv poradit.

Věřím, že najdeme společnou cestu, jak přiblížit památky Prahy Vašim žákům!

 

 

Zadat nezávaznou poptávku

 

    
-
-

 

 

 

Go to top