obr-hlavicka

Vítejte na stránkách Prague hotel Locator, jednom z největších ubytovacích portálů pro Prahu a další města v České republice. Rozsáhlá, denně aktualizovaná databáze hotelů v Praze s možností online objednávek. Specialní nabídky a slevy na hotely, pensiony, hostely a byty v Praze. Kompletní turistický servis zahrnující okružní jízdy, výlety, transfery, průvodce atd.

NEJpopulárnější hotely v Praze..

Hotel Golden Stargolden-star-logo2

        Dostupnost a ceny

Adresa:
Nerudova 48
11800 Praha 1
(zobrazit na mapě)

Recepce a kontaky:
Tel.:   +420 257-532-867
Mobil: +420 602-386-001
Mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zelená linka: 800 046 835

4.8/5
d o k o n a l é . . .

OD: Hana
vše perfektní  :)

(zobrazit recenze)
Chyba
  • "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_kweather"

    "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_kweather"

    "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_kweather"

    "Could not resolve host: query.yahooapis.com" in module "mod_kweather"

Svěřte nám „starosti“ se zajištěním bezchybného pobytu Vaši skupiny!
Využijte naše 20-ti leté zkušenosti!

  

Ke všem skupinovým rezervacím přistupujeme individuálně, diskutujeme s Vámi o případných možnostech tak, abychom našli nejlepší logistické řešení a snížili celkové náklady.

Vyplňte pouze POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ a o zbytek se postaráme my. Uveďte pokud možno co nejvíce požadavků a detailů tak, abychom mohli zpracovat co nejpřesnější rozpočet hned napoprvé.
Naše rezervační oddělení Vás zkontaktuje, upřesní si případné nejasnosti a zašle Vám nabídku vytvořenou na míru přímo pro Vás.

Zákaznická podpora: NON-STOP 8000HOTEL (8000-46835)


UBYTOVÁNÍ

Rádi Vám pomůžeme se zajištěním ubytovacích služeb pro Vaše skupinové akce. K dispozici jsou ubytovací zařízení všech kategorií, počínaje youth hostely až po nejluxusnějšími 5* hotely v Praze, ale i České republice či Střední Evropě.

Skupinové slevy jsou obvykle poskytovány při ubytování 10-ti a více osob (v závislosti na kategorii hotelu).

Kromě skupinových slev poskytujeme i „gratuitu“ ve formě poskytnutí „osob zdarma“. U většiny hotelů se jedná o každou 21. osobu ve dvoulůžkovém pokoji zdarma. 

 

Zadat nezávaznou poptávku

    
-
-

 


DOPRAVA

Dopravní služby pro skupiny poskytujeme flotilou vlastních či smluvních busů všech velikostí, počínaje minibusy pro 8 osob až po autobusy pro 60 a více osob. 
 

Zadat nezávaznou poptávku

    
-
-

 


 PRŮVODCOVSKÉ SLUŽBY

Aby celý pobyt Vaší skupiny proběhl v pořádku a bez zbytečných problémů, doporučujeme si na dobu společného programu skupiny najmout místního průvodce.

Garantujeme prověřené, jazykově vybavené průvodce s praxí.

 

Zadat nezávaznou poptávku

    
-
-

 


VÝLETY A EXKURZE
V případě skupinových akcí připravíme výlet, okružní jízdu či exkurzi vždy na míru potřebám a přáním skupiny. Skupina má svého vlastního průvodce, který k danému tématu podá výklad v požadovaném jazyce.
Exkurze dokážeme zařídit takřka kamkoli (hrady, zámky, pivovary, výrobní závody, atd.). Vždy záleží na Vašich přáních a požadavcích.

 

Zadat nezávaznou poptávku

    
-
-

 

 


STRAVOVÁNÍ
Stravování pro skupiny dodáváme na míru, s přihlédnutím k celkovému programu skupiny tak, aby nedocházelo ke zbytečným časovým prodlevám, jídlo bylo dostatečně pestré (neopakovalo se), ale hlavně vždy dobré a cenově přiměřené .
Oběd a večeře je většinou formou tříchodového menu – polévka, hlavní jídlo, zákusek, kdy je většinou výběr ze tří jídel. Jídlo se objednává předem, aby po příchodu do restaurace bylo již vše připravené k servírování. Pokud není stanoveno jinak, nápoje se hradí zvlášť.

Dobré jídlo a pití má pro spokojenost Vašich klientů „klíčový“ význam. Proto klademe na výběr našich smluvních restaurací velký důraz.


Zadat nezávaznou poptávku

    
-
-

 

Go to top